Hoffmann Design - Carrara&Grey par 1
Łazienkowy Marmur w industrialnym wydaniu
Carrara&Grey
Łukasz Hoffmann
Bazę projektu stanowi płytka imitująca marmur – Unique White. Śnieżnobiałe tło pokryte jest subtelnymi, mglistymi żyłami w szarości - kolor ten pojawia się również w postaci płytki Malmo Silver.
Betonowa struktura płytki bardzo mocno nawiązuje do surowego, wręcz loftowego stylu, który został dodatkowo podkreślony listwami dekoracyjnymi Profilpas w czarnym matowym kolorze. Czerń jest jedynie akcentem w projekcie – pojawia się jako detal, min. W postaci grzejnika czy ramy lustra.
Hoffmann Design - Carrara&Grey par 2
![Hoffmann Design - Carrara&Grey par 1.jpg Industrial Marmur Hoffmann Design - Carrara & Grey | Maxfliz](https://www.maxfliz.pl/storage/image/core_files/2022/5/26/6898267578e364a776411a549d2a0263/jpg/maxfliz/widget-griditem-test-a/Hoffmann%20Design%20-%20Carrara&Grey%20par%201.webp)
Akcentowe płytki drewnopodobne w łazience
Aranżację ociepla płytka drewnopodobna w głębokim, orzechowym odcieniu. Nieoczywistym dodatkiem jest zdecydowanie metalowa mozaika w wielu odcieniach stali o regularnym, sześciokątnym kształcie - w ciekawy sposób odbija światło. Jej kolory nawiązują do armatury w szczotkowanym wykończeniu.
Hoffmann Design - Carrara&Grey par 4
Hoffmann Design - Carrara&Grey-grid-product
Zapytaj o cenę
SEP Zobacz produkt w INTE
![cos-k.jpg Ponadczasowa i Uniwersalna Aranżacja Kuchni | Maxfliz](https://www.maxfliz.pl/storage/image/core_files/2019/8/2/fbde51a7f87c8f672d8a7adf3e3ccdca/jpg/cos-k.webp)
Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.
HoffmanLogo
Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ